O firmie

Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie oprogramowania dla jednostek samorządowych zajmujących się ewidencją gruntów, budynków i lokali oraz dla ośrodków dokumentacji geodezyjno - kartograficznej jak i dla geodezyjnych firm wykonawczych.
 

Język

  • Polish
  • English

Strona główna arrow Zasadnicze arrow Mapa zasadnicza
Mapa zasadnicza Drukuj Email
17.02.2012.

 

Starostwa Powiatowe, posiadające  programy EGBV maja teraz możliwość stworzenia mapy zasadniczej dostępnej za pomocą sieci Internet.


Treść mapy:
- część graficzna mapy ewidencyjnej
- informacje z rejestru gruntów, budynków i lokali
- treść mapy zasadniczej


Mapa jak i informacje z rejestru gruntów, budynków i lokali są codziennie aktualizowane. Dostęp do mapy zabezpieczony jest hasłem, dla bezpieczeństwa danych  połączenie jest szyfrowane.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Zaletą naszego rozwiązania jest możliwość szybkiego i bezpiecznego dostępu do  aktualnej mapy zasadniczej oraz danych ewidencyjnych. Starostwo Powiatowe posiadające internetową mapę zasadniczą może ją udostępnić gminie bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania po stronie klienta. Wystarczy tylko wpisać adres mapy w przeglądarce internetowej, podać login oraz hasło i już można korzystać z mapy.


Narzędzia do obsługi mapy
Mapa posiada narzędzie do wydruku bieżącego widoku mapy, linijkę do pomiaru odległości, oraz wyszukiwarkę działek i budynków.

Przeglądanie danych z rejestru
Po zaznaczeniu działki lub budynku na mapie, w tabeli znajdującej się po lewej stronie pojawia się nam podstawowe informacje o wybranym obiekcie. Pojawi się tam również odnośnik po wybraniu którego pojawią się informacje z rejestru gruntów, budynków i lokali. Dane z rejestru można również przeglądać za pomocą modułu znajdującego się po prawej stronie mapy. Mamy możliwość wyszukania według jednostki rejestrowej, działki, budynku bądź adresu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące mapy, proszę skorzystać z formularza: Zapytaj o mapę

Zmieniony ( 09.03.2012. )
 
© GeoBaza 2006 All right reserved | 2006 geobaza.com.pl