O firmie

Nasze rozwiązania wywodzą się z rzetelnej wiedzy popartej doświadczeniem w zakresie specyfiki pracy jednostek używających naszego oprogramowania.
 

Język

  • Polish
  • English

Strona główna arrow Ewidencyjne arrow Mapa ewidencyjna
Mapa ewidencyjna Drukuj Email
17.02.2012.

 

O mapie
Starostwa Powiatowe, posiadające program EGBV maja teraz możliwość stworzenia mapy ewidencyjnej dostępnej za pomocą sieci Internet.
Mapa jak i informacje z rejestru gruntów, budynków i lokali są codziennie aktualizowane. Dostęp do mapy zabezpieczony jest hasłem, dla bezpieczeństwa danych  połączenie jest szyfrowane.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Zaletą naszego rozwiązania jest możliwość szybkiego i bezpiecznego dostępu do  aktualnych danych ewidencyjnych. Starostwo Powiatowe posiadające internetową mapę ewidencyjna może ją udostępnić gminie bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania po stronie klienta. Wystarczy tylko wpisać adres mapy w przeglądarce internetowej, podać login oraz hasło i już można korzystać z mapy.

Narzędzia do obsługi mapy
Mapa posiada narzędzie do wydruku bieżącego widoku mapy, linijkę do pomiaru odległości, oraz wyszukiwarkę działek i budynków.

Przeglądanie danych z rejestru
Po zaznaczeniu działki lub budynku na mapie, w tabeli znajdującej się po lewej stronie pojawia się nam podstawowe informacje o wybranym obiekcie. Pojawi się tam również odnośnik po wybraniu którego pojawią się informacje z rejestru gruntów, budynków i lokali. Dane z rejestru można również przeglądać za pomocą modułu znajdującego się po prawej stronie mapy. Mamy możliwość wyszukania według jednostki rejestrowej, działki, budynku bądź adresu.

Przykładowa mapa

Mapa dostępna jest pod adresem http://test.maphosting.pl
Użytkownik: test
Hasło: test122010

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące mapy, proszę skorzystać z formularza: Zapytaj o mapę

Zmieniony ( 09.03.2012. )
 
© GeoBaza 2006 All right reserved | 2006 geobaza.com.pl