O firmie

Nasze rozwiązania wywodzą się z rzetelnej wiedzy popartej doświadczeniem w zakresie specyfiki pracy jednostek używających naszego oprogramowania.
 

Język

  • Polish
  • English

Strona główna arrow O firmie
O firmie
O firmie Drukuj Email
19.03.2010.

Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie oprogramowania dla jednostek samorządowych zajmujących się ewidencją gruntów, budynków i lokali oraz dla ośrodków dokumentacji geodezyjno - kartograficznej jak i dla geodezyjnych firm wykonawczych.

Nasza  pozycja na rynku wynika z uczestniczenia od początku w procesie informatyzacji ewidencji gruntów. Nasze produkty pracują przez wiele lat w dziesiątkach starostw powiatowych i setkach urzędów gmin.

Pomimo ciągłych zmian przepisów staramy się o zapewnienie maksymalnej ciągłości aktualizacji oprogramowania gdyż głównym celem jest zapewnienie łagodnego przejścia dla operatorów przy minimalnym nakładzie kosztów.

Nasze doświadczenie pozwala nam również na tworzenie i udoskonalanie technologii modernizacji gruntów. Technologie te są tworzone w trakcie prac modernizacyjnych w których bierze udział nasza spółka. Zatem nasze produkty oraz usługi są oparte na wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.

W odróżnieniu od wielu firm skupiających się wyłącznie na stronie informatycznej nasze rozwiązania wywodzą się z rzetelnej wiedzy popartej doświadczeniem w zakresie specyfiki pracy jednostek używających naszego oprogramowania.

?ledzimy na bieżąco zmiany w przepisach z zakresu ewidencji gruntów, budynków i lokali biorąc czynny udział w ich tworzeniu i konsultacjach.

GEOBAZA spółka z o.o.
84-300 Lębork
ul. Łokietka 10/2

tel. (59) 8633-297
tel. /fax (59) 8620-030

email: geobaza@geobaza.com.pl


Zmieniony ( 18.01.2011. )
 

Polecamy

Pzp3D.pl

Gminy3D.pl 
© GeoBaza 2006 All right reserved | 2006 geobaza.com.pl